Yaşam

Yalıçapkını 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalıçapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalıçapkını yeni bölümde neler olacak?

yalıçapkını ilk bölümü 23 Eylül 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in, senaristliğini Mehmet Barış Günger’in üstlendiği OGM Pictures imzalı drama ve romantik Türk televizyon dizisidir. Yalıçapkını 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kingfisher fragmanının yeni bölümü yayınlandı mı? Yalıçapkını’nın yeni bölümünde neler olacak?

LİDER DEFTERİ SAAT KAÇTA, SAAT KAÇTA?

Yalıçapkını her cuma 20:00’de Star TV’de.

YALI ÇAPKINI 28. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yalıçapkını 27. bölümün ardından şu an 28. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yeni bölümden sonra ilk fragman resmi Youtube kanalında yayınlanacak.

KİRACI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Seyran, Ferit’i Pelin’de gördükten sonra eve döner ama burnundan nefes almaktadır. Zerrin istediği gerilimi yaratmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Kazımlar, iftarda Korhanların konuğu olur. Masada Suna ve Saffet’in durumu tartışılırken Ferit, Saffet’le teknede bir kez daha görüşmek için Kazım’dan onay alır. İşin gidişatı hem Suna’yı hem de Abidin’i perişan ederken Abidin, Suna’ya bir teklifte bulunur. Zerrin’in yeni saldırısı Seyran’ı tedirgin edince kimsenin beklemediği bir şekilde önlemini alır.

KİRALAYICININ KONUSU NEDİR?

Sorumsuzluğuyla başta dedesi Halis Ağa olmak üzere ailesini en çok kızdıran Ferit, Gaziantepli uygun bir kızla evlenmeye karar verir. Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözlerinden çıkamaz. Doğru gelini bulmak Halis Ağa’nın büyük gelini İfakat’ın (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Korhan Ailesi’nin Gaziantep’teki gelinliği olmaya uygun görülen Suna’nın (Beril Pozam) talep töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

KİRACI 25. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Seyran duyduklarından sonra çok sinirlenir ve Ferit ile arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlar. eşlik; Suna’ya uygun gördüğü bir talip (Saffet) bulurken, Suna’yı Seyran ve Ferit’le birlikte Saffet’le yemeğe çıkmaya ikna eder. Abidin de Suna da bu durumdan hoşlanmaz. Öte yandan İfakat, Latif için planlarını gerçekleştirmek için Padişah’la iş birliği yapmaya devam eder. Zerrin’in bu seferki niyeti Seyran’dır.

Yalıçapkını Oyuncular

Afra Saraçoğlu

mert ramazan demir

Çetin Tekindor

Şerif Sezer

Gülçin Santırcıoğlu

Emre Altuğ

Gözde Kansu

Ersin Arıcı

Beril Pozam

Doğukan Polat

İrem Altuğ

Öznur Serçeler

Hülya Duyar

Diren Polatoğulları

Sezin Bozacı

Yiğit Tuncay

Buce Buse Kahraman

Cansu Fırıncı

Selen Özbayrak

Umut Gezer

haber-ergene.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu