Yaşam

Vermem Seni Ellere 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Vermem Seni Ellere Yeni Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

ATV ekranlarının yeni dizisi Vermem Seni Ellere daha ilk bölümünden büyük beğeni topladı. Başrollerini Buse Meral ve Emre Bey’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden usta isimler yer alıyor. İzleyenleri hem güldüren hem de duygulandıran dizi her pazartesi yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Vermem Seni Ellere dizisi 2. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

ATV’de yayınlanan AKN Sinema dizisi Vermem Seni Ellere’nin yeni bölümü 25 Haziran Pazartesi akşamı seyirciyle buluşacak.

İlk bölümüyle herkesi ekrana kilitleyen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gelin Vermem Seni Ellere dizisi 2. bölüm fragmanına ve son bölüm özetine gelin birlikte göz atalım.

Seni Ele Vermem dizisinin ilk bölümünde; Mehmet aşık olmadığı biriyle evlenmek istemez ve düğün günü kaçar. Zeliş ise her şeyi yoluna koymak için köyün tüm sorumluluğunu üzerine alır.

Mehmet, Zeliş’in kafasına düşer ve bu ikili ilginç bir şekilde buluşur. Düğünden kaçtığını sanan Mehmet, Zeliş’in tutsağı olur.

Zeliş, köyü yerle bir eden Mehmet’in hayatını daraltmaya kararlıdır. Mehmet ise ya Zeliş’ten kaçacak ya da kaçtığı eve geri dönecektir.

Mehmet borcunu ödemeye kararlı, Sana El Vermem’in yeni bölümünde İdris ona yardım edecek.

Zeliş ve İdris, Mehmet’in borcunu ödemeden köyden çıkmasına izin vermez. Köyde oylama yapılır ve Mehmet’in kaderi belirlenir.

Hande, Mehmet’in terk edilmesine doyamaz ve babası Turgut, Mehmet için yeni bir plan yapar.

İşte “Sana El Vermem” dizisinin 2. bölüm fragmanı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu