Yaşam

Reddit Kullanıcılarının Piyasaları Alt Üst Ettiği GameStop Etkinliklerini Anlatan Dumb Money’den İlk Fragman Geldi

Finans dünyası, 2021’de ana akım video oyunu satıcısı GameStop ile İlgili bir olayla sarsıldı. Piyasaları alt üst eden olayda Wall Street Bets alt dizinde örgütlenen bir grup Reddit kullanıcısı GameStop hisselerini manipüle ederek astronomik yükseliş sağladı. Bu durum dev yatırım fonlarında da büyük kayıplara neden oldu.

Bütün bunlar oldu” Aptal Para ”adlı bir film de vardı. Şimdi ise önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan filmin ilk fragmanı geldi.

20 Ekim’de yayınlanacak olan Dumb Money’den ilk fragman geldi.

20 Ekim 2023’te vizyona girecek olan Dumb Money’de I, Tonya ve Cruella gibi yapımların arkasında Emmy adaylıkları yer alıyor. Craig Gillespie tarafından yönetilen. Filmin senaristliğini Rebecca Angelo ve Lauren Schuker üstleniyor. İkilinin Ben Mezrich tarafından yazılan “GameStop etkinliği” Antisosyal AğRomandan esinlenerek sinema yazdı diyelim”.

Öte yandan sinemanın ekibi ünlü oyunculardan oluşuyor. There Will Be Blood ve The Batman gibi yapımlardan biliyoruz. paul dano , olaylarda en büyük oyuncu olarak gösterilen yatırımcı ve YouTuber Keith Gill’i oynayacak. Dano’nun yanı sıra Seth Rogen, Sebastian Stan, Pete Davidson, Vincent D’Onofrio, Anthony Ramos, Shailene Woodley, Dane DeHaanve daha birçok ünlü isim sinemada karşımıza çıkacak.

dogansarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu