Haber

Menteşe Belediyespor’un Genç Karateci Göksu Çelik Milli Takıma Seçildi

Menteşe Belediyespor’un genç karate sporcusu Göksu Çelik, Milli Takım’a seçildi. Karate sporcusu Çelik, 17-19 Kasım tarihleri ​​arasında Slovenya’da düzenlenecek Balkan Şampiyonası’nda umutlu gençler kategorisinde ülkemizi temsil edecek.

Daha önce masa tenisinde milli takıma sporcu gönderen Menteşe Belediyespor, şimdi de karatede yetiştirdiği Göksu Çelik’i Milli Takım’a gönderiyor. Slovenya’da düzenlenecek Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan Göksu Çelik, şampiyonaya katılmadan önce Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Başkan Gümüş’e verdiği destekten dolayı teşekkür eden Çelik, “Bugüne kadar her zaman yanımda olan ve bana güvenen başkanıma, antrenörüme ve aileme çok teşekkür ediyorum. Çok çalıştık. Slovenya’dan da birlikte dönmek istiyorum. madalyalar.”

Karate sporcusu Göksu Çelik’in 10 yıldır Menteşe Belediyespor sporcusu olduğunu belirten Menteşe Belediye Başkanı Gümüş, “Göksu belediye takımımıza katıldığında 8 yaşındaydı. Şu anda 18 yaşında. Seçilerek bizleri gururlandırdı. Genç yaşta Milli Takım’a seçilen kızımız Göksu’yu, antrenörünü ve ailesini tebrik ediyorum. Slovenya’nın “2017 yılında düzenlenecek Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum ve kendisine başarılar diliyorum” . Menteşe Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu desteklemeye, Milli Takım’a farklı branşlarda sporcu yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

100’e yakın madalyası bulunan karate sporcusu Göksu Çelik, Slovenya’da düzenlenecek Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi umutlu gençler kategorisinde temsil edecek. – MUĞLA

akyaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu