Haber

Kuşkonmaz falı bakan kahinden Euro 2024 tahmini

İngiltere’de kuşkonmaz kullanarak geleceği gördüğünü iddia eden Jemima Packington, 14 Haziran-14 Temmuz arasında Almanya’da düzenlenecek Euro 2024 futbol turnuvası hakkında kehanette bulundu. Packington, daha önce de İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden (AB) ayrılmayı oyladığı referandumun sonucunu, Kraliçe 2’nci Elizabeth’in ölümünü ve Prens Harry ile Meghan Markle’ın kraliyet ailesinden ayrılacağını bilmişti.

Metro haber sitesinin aktardığına göre, 67 yaşındaki Packington, kuşkonmaz falına bakarak İngiltere’nin Euro 2024’ü kazanacağı tahmininde bulundu. Brexit için kampanya yürüten isimlerden Nigel Farage’ın Reform partisinin başına geçeceğini ve temmuz ayında yapılacak erken genel seçimlerde aday olacağını da önceden gördüğünü ileri süren kadın, bu tahminlerde bulunmak için kuşkonmazları havaya atıp yere düştükten sonraki konumlarına bakarak gelecekle ilgili çıkarımlarda bulunmaya çalışıyor.

‘İNGİLİZ TARAFTARLAR OLUMLU VE İYİMSER OLABİLİR’

Euro 2024’le ilgili tahminlerini nasıl yaptığını anlatan Jemima Packington, kuşkonmazların özellikle üç kelimeye işaret ettiğini anlattı. Bu üç kelime “O eve geliyor”du. Packington, İngiliz taraftarların olumlu ve iyimser olmak için her türlü hakkının olduğunu, Harry Kane’in turnuva esnasında özellikle çok güçlü olacağını anlattı. Kadın, Kane için “O, izlemeye değer olacak ve mükafatını alacak” ifadelerini kullandı.

Packington, tahminlerinin doğru çıkma oranının yüzde 75 ila 90 arasında değiştiğini ve ‘genellikle asla çok büyük bir sapma yaşanmadığını’ savundu. Ortadoğu hakkında da kehanetlerini paylaşan kadın, olayların ‘kırılma noktasına varacağını’ söyledi.

(DIŞ HABERLER SERVİSİ)

altinozuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu