Haber

Dilan Polat’ın Arkadaşıydı: Fenomen Dolandırıcılıkla Suçlanan Nevra Bilem İfadeye Çağrıldı!

Kara para aklama suçuna karıştıkları iddia edilen Dilan Polat ve eşi Engin Polat, çeşitli suçlamalarla gözaltına alındıktan bir süre sonra tutuklandı. Polat ailesinin cezaevine gönderilmesinin ardından dikkatler birçok olguya çevrildi. Dilan Polat’ın yakın arkadaşı olduğu bilinen Nevra Bilem’e yönelik dolandırıcılık suçlamaları gündeme bomba gibi düştü. Tezlere göre olaya Nevra Bilem adı verildi.

Kaynak:https://www.ankaramasasi.com/haber/21…

Kısa sürede elde ettikleri inanılmaz servetle dikkat çeken Dilan Polat ve eşi Engin Polat’a yönelik kara para aklama suçlamaları gündeme geldi.

Vergi kaçakçılığı, yasa dışı bahis ve kara para aklama gibi suçlamalarla gözaltına alınan Polat ikilisi, gözaltına alındıktan bir süre sonra tutuklandı.

Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler başka olaylara çevrildi. Özellikle kısa sürede servet kazananlar için…

Birçoğumuzun Gelin Meskeni adlı gündüz yarışından tanıdığı Nevra Bilem mercek altına alınan isimler arasında yer alıyor.

Belki bilmeyenleriniz vardır, Nevra Bilem şu anda cezaevinde olan Dilan Polat’ın da yakın arkadaşıdır.

Eşi ve iki çocuğuyla paylaşım yapan Nevra Bilem’in taktığı ışıltılı altınlar da doğal olarak dikkatlerden kaçmadı.

Show TV’nin haberine göre Nevra Bilem, 1,5 milyon takipçili sosyal medya hesabında reklam yayınlıyor. İddiaya göre ünlü fenomen, bu reklamlar aracılığıyla takipçilerini dolandırıyor.

Bilem’in kendisini dolandırdığını iddia eden bir sosyal medya kullanıcısı şu açıklamalarda bulundu:

‘Bir gün senin hikayeni gördüm. ‘Ücretsiz tatil için düğmeye basıp numaranızı bırakabilirsiniz’ yazıyordu. Ben de şansımı denemek istedim ve düğmeye bastım. 15 gün sonra aradığımızda bedava tatilin olmadığını ve devremülk satmak istediklerini gördük. ‘Bu kişi sadece parasını düşünüyor’

Önce tatil reklamı, ardından mobilya reklamı paylaşan sosyal medya fenomeni hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Ancak bu influencerın takipçilerinin, mobilya alımlarında ödemeyi influencerın bir yakınının hesabına yaptığı iddia edildi. Bu durumdan mağdur olduğunu belirten bir takipçi, ‘Bir şirket sizinle anlaşma yaparsa paranın şirketin hesabına geçmesi gerekiyor. Bu parayı neden kayınvalidenizin hesabına gönderiyorsunuz?’ söz konusu.

Birçok kişiyi dolandırdığı haberinin hızla yayılmasının ardından mağdur olan kullanıcıların Bilem tarafından engellendiği de belirtildi.

Ankara Masası’nda yer alan habere göre; Hakkında dolandırıcılık haberlerinin gündeme damgasını vurduğu fenomen Nevra Bilem konuşmaya çağrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu