Haber

Başkan Erkiş Koltuğu Buğra Çağıl’a Devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, başkanlık koltuğunu Cengiz Topel İlkokulu öğrencisi Buğlem Çağıl’a devretti. Buğlem Önder’in talimatlarını not alan Önder Erkiş, yönergeleri uygulayacağını söyledi.

KÜÇÜK LİDERLER TALİMAT VERDİ
Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle başkanlık koltuğunu Cengiz Topel İlkokulu öğrencisi Buğlem Çağıl’a devretti. Buğlem Çağıl lider koltuğuna otururken, Buğlem Er ve Kadir Onur Atansoy Başkan Yardımcıları oldu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturan minik liderler dileklerini dile getirdiler. Buğlem Lider, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal’a yaşadığı Beybaba Caddesi’ndeki metruk binaları yıkması, sokak köpeklerinin kontrol altına alınması ve sokağına çöp konteyneri getirmesi talimatını verdi. Başkan Yardımcısı Kadir Onur Atansoy, okulunun bayrak direğinin onarılmasını, okulundaki saha çizgilerinin ve kalelerin muhafaza edilmesini istedi. Buğlem Reis ve başkan yardımcılarının talimatlarını not alan Saray Belediyesi Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, talimatların en kısa sürede yerine getirileceğini belirtti.

CUMHURBAŞKANI ERKİŞ ATATÜRK PORTRE VERDİ

Buğlem Lider ve yardımcılarıyla yakından ilgilenen Saray Başkanı Özgen Erkiş, Buğlem Lider ve yardımcılarına belediyenin hizmetleri ve sorumluluk alanları hakkında bilgi verdi. Buğlem Önderi’nin tüm talimatlarının yerine getirileceğini kaydeden Saray Başkanı Özgen Erkiş, çocuklara ve öğretmenlerine özel olarak hazırlanmış Atatürk Portresi hediye etti.

Saray Belediye Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç, CHP Tekirdağ Büyükşehir ve Saray Belediyesi Meclis Üyesi Levent Köksalan, Saray Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, Saadet Partisi Saray İlçe Başkanı Şaban Mısırlı, DEVA Partisi Saray İlçe Başkanı Tarık Atansoy, CHP Saray Belediye Meclis Üyeleri Talat Çömlekçioğlu ve Sait Nayir, Kemalist Niyet Derneği Saray Şube Başkanı Metin Durak ve siyasi parti yöneticileri katıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu