Yaşam

Tozluyaka Dizisinin Baba Oğulları Şimdi Ömer Dizisinde Bir Arada! Haktan Zavlak Ömer dizisinde nasıl bir rol oynuyor?

OGM Pictures’ın başarılı dizisi Ömer her bölümüyle dikkat çekiyor. Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı dizinin ilk bölümü 9 Ocak 2023 tarihinde Star TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Ömer kadrosuna bir isim daha eklendi. Dönemin en tez yapımları arasında yer alan dizi!

İşte Ömer dizisi 7. bölüm fragmanında dikkat çeken o isim…

İsrail dizisi Shtisel’den uyarlanan Ömer, Star TV ekranlarının en iddialı yapımı oldu. Her bölümü soluksuz izlenen Ömer dizisinin kadrosu da konusu kadar ilgi çekici.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği, senaryosunu Gülizar Irmak’ın yazdığı dizinin kadrosuna bir isim daha eklendi.

Ömer 7. bölüm fragmanında dikkat çeken ve oyuncu kadrosuna dahil olan isim Ahmet Hakan Zavlak oldu.

En son Ömer dizisi kadrosuna dahil olan Tayanç Ayaydın’ın ardından Tozluyaka oyuncusu Haktan Zavlak’ı ekranda görmek seyirciyi heyecanlandırdı.

Tozluyaka’nın babası ve oğlu yeniden bir arada! Peki Ömer dizisinde Haktan Zavlak ve Tayanç Ayaydın hangi rolleri oynuyor?

Tayanç Ayaydın, Ömer dizisinde Doktor Erdal Aksu karakterini canlandırmaktadır. Dr. Erdal ve Gamze’nin tanışmasıyla dizide Ömer ve Gamze için işler farklı bir hal alır.

Ahmet Haktan Zavlak’ın Ömer dizisindeki rolü de belli oldu!

Haktan Zavlak, Ömer dizisinde Yaman karakterine hayat verecek. Hayatı zorluklarla dolu bir genç olan Yaman için hayatla mücadele etmek kolay değildir. Hayat mücadelesi veren Yaman, bir yandan da öfkesini dizginlemeye çalışmaktadır.

Fragmanda sert tavrıyla dikkat çeken Yaman, okulda çıkardığı kavganın ardından Emine ile konuşmak ister. Emine başta Yaman’a karşı çıksa da konuşmak istemez ama Yaman’ın söyleyecekleri karşısında şok olur.

Sizce Emine zamanla Yaman’a aşık olacak mı? Tüm cevaplar Ömer dizisi 6 Mart Pazartesi 20.00’de Star TV’de yayınlanacak yeni bölümünde!

İşte çok konuşulan Ömer 7. bölüm fragmanı ?

Ömer 7. Bölüm 2. Fragman | Yüzüğün nerede?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu