Yaşam

Soner Sarıkabadayı Bursa’da sevenleriyle buluştu

Pop müziğin sevilen isimlerinden Soner Sarıkabadayı, Bursa sahnesinde sevenleriyle buluştu. İki farklı kombinle Bursalı hayranlarının karşısına çıkan Sarıkabadayı, Bursa seyircisinden tam not aldı.

Yoğun ilginin olduğu konserde Bursalılara keyifli bir gece yaşatan Sarıkabadayı, ‘Kutsal Topraklar’, ‘İnsan Sevmez mi?’, ‘İnsanlar Sevmez mi?’ Ice’ ve ‘Sadem’in yanı sıra kendi şarkıları. . Ünlü müziklerinden oluşan repertuarına yer verdiği gecede Bursalılara büyük coşku yaşatan Sarıkabadayı, sahnedeki gücü ve danslarıyla da beğeni topladı.

Seyirci onun kombinasyonlarını takdir etti.

Ünlü pop sanatçısı Soner Sarıkabadayı, iki bölümlük konser performansında iki farklı kıyafetiyle hayranlarını selamladı. İlk bölümde takım kombinasyonunu tercih eden Sarıkabadayı, ikinci bölümde spor Kombinasyon tercih edildi. Sahnede seyircisiyle sık sık sohbet eden ünlü pop şarkıcısı Soner Sarıkabadayı; ‘Hepiniz hoşgeldiniz. Kombinimi nasıl buldunuz? İkinci bölümde farklı bir kombinle sizlerle olacağım. Hangisini daha çok seveceksin?’ Seyircilerin alkışlarıyla tam not aldı.

İkinci bölümde siyah beyazlı kombiniyle hayranlarının karşısına çıkan Soner Sarıkabadayı, ikinci kombiniyle daha çok alkış topladı.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Sarıkabadayı, Bursalılara unutulmaz bir müzik keyfi yaşattı. – BURSA

haber-yesilhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu