Yaşam

RENTONY’DEN YILBAŞI STİLİ ÖNERİLERİ

Rentony kurucu ortağı, tarz danışmanı Yasemin Eke, yeni yıl akşamı için Rentony koleksiyonunun şimdiden hazır olduğunu belirterek, “Rentony’de yer alan lüks markaların parti elbise seçenekleri ile çarpıcı bir görünüme kavuşmak mümkün. Yeni yıla girerken, daha görünür olmayı hedefliyorsanız payetli, püsküllü tasarımlar, yılın en ihtişamlı gecesi için şimdiden Rentony’de hazır. Rotate’in renkli etki alanı, For Love and Lemons’un koleksiyonundaki parlak detaylar, Jasmin’in çılgın püskülleri ile geceye en uygun kombinleri isteğinize göre yaratabilirsiniz.” dedi.

Alışveriş ve moda severlere “Döngüsel ekonominizin de temellerini atmak için kombinizi kiralayarak şıklığın bir parçası olmaya hazır mısınız?” davetinde bulunan Eke, “Her kentte yılbaşı ruhunu yaratmak için müşterilerimize çokça seçenek sunuyoruz. Rentony bayanın stiine eklediği ışıltılarla tek kesimde şıklığı kolaylıkla yakalarken, üstelik bunu ceket ya da gömlek üzere kilit modüllerle ya da aksesuar ayrıntılarıyla destekelemeleri de mümkün olabiliyor.

Diğer yandan payetli ve parlak elbiseler olmadan bir yılbaşı gecesi düşünülemez. Kombinleri tamamlayacak irili ufaklı kristalleriyle geceye uygun portföy çantalar, ve en şık takılar da web sitemizde mevcut.” diyerek kelamlarını tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu