Haber

Osman Gökçek Milletvekili Oldu mu? AK Parti Adayı Osman Gökçek Milletvekili seçildi mi?

14 Mayıs 2023 seçimlerinde 50 milyondan fazla vatandaş sandık başına gitti. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimlerinin kesin olmayan sonuçları YSK tarafından açıklandı. Bu sonuçlara göre AK Parti Ankara adaylarından Osman Gökçek’in durumu merak konusu oldu. Peki Osman Gökçek milletvekili seçildi mi? Osman Gökçek meclise girdi mi? Osman Gökçek hangi bölgeden aday oldu?

Detaylar içeriğimizde…

2023 Genel Seçimlerinde dayandıkları cumhurbaşkanı adayına oy vermek için sandık başına giden seçmenler de kendi görüşlerine yakın olan milletvekili adayına oy verdi.

Cumhurbaşkanlığı seçimi büyük olasılıkla ikinci türdendi. Mecliste yer alacak 600 milletvekilinin kimler tarafından seçildiği de merak konusu oldu.

Osman Gökçek Milletvekili Oldu mu? AK Parti Adayı Osman Gökçek Milletvekili seçildi mi?

23 yıl Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek, AK Parti Ankara 2. bölge milletvekili adayları arasında orta sıralarda yer aldı.

Resmi olmayan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonuçlarına göre Osman Gökçek milletvekili seçildi.

Osman Gökçek Meclis’e Girdi mi?

Ankara 2. ilçe 5. olağan adayı olan Gökçek, meclise giren milletvekili listesinde yer aldı. Kesin sonuçlar Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu