Haber

Muğla Büyükşehir’den Candos’un Sağlık Kalitesini Artırma Hizmeti

Muğla Büyükşehir Belediyesi, kandolara daha donanımlı bir tedavi hizmeti verebilmek için Süreksiz Hayvan Bakımevi’ne Cavitron, Hemogram ve Biyokimya cihazı temin etti.

Türkiye’nin en donanımlı barınaklarından birine sahip olan Muğla Büyükşehir Belediyesi, candoğanların sağlığı için ekipmanlarını geliştirmeye ve bakım kalitesini artırmaya devam ediyor. İlk kabul ünitesi, yavrularla birlikte anne bakım ünitesi, karantina ünitesi, muayene ünitesi, ameliyathane ünitesi, müşahede ünitesi, röntgen, ultrasonu bulunan barınağa Cavitron, Hemogram ve Biyokimya cihazı da eklendi. , kedi üniteleri, açık-kapalı kafesler ve doğal yaşam park alanları.

Muğla Büyükşehir Belediyesinin Kesintisiz Huzurevine kazandırdığı Hemogram Cihazı ile can dostlarının kanını oluşturan hücresel elementleri gösteren kan tahlilleri yapılabiliyor. Hayvanların hastalıkları hemogram cihazı ile vücutta herhangi bir hastalık ve enfeksiyon olup olmadığı kontrol edilerek belirlenecek ve geniş tarama yapılacak. Biyokimya cihazı ile kan serumu ve plazmasından hayvan ırklarına ve yaşlarına göre rutin ve araştırma biyokimyasal testlerini yüksek rijitlik ve güvenilirlik sınırları içerisinde yapmak mümkün olacaktır. Cavitron cihazı ile şekerlerin ağız ve diş sağlığı korunacak, bağışıklık sisteminin en değerli unsuru olan beslenmenin sorunsuz bir şekilde devam etmesi sağlanacaktır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

alasehir-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu