Haber

Kütahya A Milli Kadın Voleybol Takımının Avrupa Şampiyonası Coşkusu

Kütahya’daki simit fırınının işletmecisi, vatandaşlara simit dağıtarak, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Sırbistan’ı 3-2 mağlup etmesinin mutluluğunu paylaştı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı Avrupa Şampiyonası Kütahya’da coşkuyla kutlandı. Cumhuriyet Caddesi’nde faaliyet gösteren simit fırınının işletmecisi Emrah Yeşil ve çalışanları da takımın Avrupa Şampiyonası için simit dağıttı.

Daha önce A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Melissa Vargas’a “nazar değmesin” diye simit dağıtılan fırında şampiyonluk için yüzlerce kişiye simit ikram edildi.

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Melissa Vargas’ın posterinin asıldığı fırının çalışanlarından Rıdvan Bayram, gazetecilere, kadın milli voleybol takımıyla gurur duyduklarını söyledi.

Maçı heyecanla izlediklerini anlatan Bayram, şöyle konuştu:

“Şampiyonluk kupası yolunda bizi gururlandıran Kadın Milli Voleybol Takımımıza ve Melissa Hanım’a teşekkür ederiz. Çok mutluyuz, çok gururluyuz. Şampiyonluğumuzda Melissa Wargas’ın çok emeği var, kendisini ayrıca tebrik ediyoruz. “

Vatandaşların ilgi gösterdiği etkinlikte akşama kadar yaklaşık 10 bin simitin dağıtılacağı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu