Haber

Kızılay Edremit Şube Başkanı’nın Eğlence Görüntüleri Tepkilere Neden Oldu

Kahramanmaraş’ta 44 bini aşkın kişinin deprem nedeniyle hayatını kaybetmesinin şokunu üzerimizden atamazken, 2050 çadırın 46 milyon TL’ye AHBAP’a satılmasıyla gündeme oturan Kızılay’dan bir skandal haber daha geldi. depremin 3. gününde Kızılay Edremit şube başkanı ve yönetim kurulu üyesinin cümbüş halinde eğlenirken ortaya çıktığı görüntüler ortaya çıktı. Konuyla ilgili şube başkanından açıklama geldi.

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen ve tüm ülkeyi şaşkına çeviren depremlerin sarsıntıları devam ederken, Kızılay yöneticilerinin de katıldığı cümbüş gecesi gündem oldu.

Tüm Türkiye yas ve deprem bölgesine yardım götürmek için seferber olurken, Kızılay Edremit Şube Başkanı Himmet Bora ve Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet İnalkaç’ın cümbüş yaptığı görüntüler ortaya çıktı.

Halk TV’den Seyhan Avşar’ın haberine göre;Görüntülerde Kızılay Edremit Şube Başkanı Himmet Bora ve Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet İnalkaç’ın cümbüşte eğlendiği görülüyor.

Söz konusu fotoğrafla ilgili açıklama yapan Kızılay Edremit Şube Başkanı Himmet Bora, “Davet geldi. Biz de uyduk. Oynamadık, zıplamadık. “Sadece yemek yedik” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu