Haber

Kayseri protokolünden hastaneye bayram ziyareti

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile birlikte Kent Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ve beyin sarsıntısı sonucu yaralanan vatandaşları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yerel yönetim hizmetlerini yürütürken birlik ve beraberlik anlayışıyla Ramazan Bayramı’nı kutlamaya devam ediyor.

Bu kapsamda Önder Büyükkılıç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile birlikte Kent Hastanesi’nde tedavi gören hastalar ve depremde yaralanan vatandaşlarla bir araya geldi.

Bakan Akar ve Önder Büyükkılıç, önce başhekime giderek hastaların durumu hakkında bilgi aldı. Daha sonra odalarında tek tek ziyaret ettikleri depremzedelerin bayramını kutladılar. Öte yandan hastaların taleplerini dinleyen Büyükkılıç ve Akar, geçmiş olsun dileklerini iletti.

BAKAN AKAR VE LİDER BÜYÜKKILIÇ SAĞLIK ÇALIŞANLARININ KURULUŞUNU KUTLADI

Bakan Akar ve Önder Büyükkılıç, Ramazan Bayramı münasebetiyle sağlık çalışanları ile bir araya gelerek bayramlarını kutladı. Bakan Akar, sağlık çalışanlarının çok değerli bir görev üstlendiğini belirterek, telefonla aradığı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile hastane çalışanlarını görüştürdü. Sağlık çalışanlarının Ramazan Bayramı’nı kutlayan Koca, “Herkesin tatil yaptığı bir dönemde sizler fedakarlığınızla vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam ediyorsunuz. Minnettarız” dedi.

divrigihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu