Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Melikgazi Belediye Başkanı ile İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret ederek yapılacak projeler hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Yapılan yatırımların ilçe belediye başkanları ile birlikte değerlendirilmesine ve sunulacak hizmetlere ilişkin talepleri dinlemeye özel önem veren Başkan Büyükkılıç, Kayseri’nin nüfus bakımından en büyük ilçesi olan Melikgazi’de Başkan Palancıoğlu ile bir araya geldi.

Melikgazi Belediyesi’ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Palancıoğlu ile birlikte ilçede yapılan, devam eden ve programa alınan yatırımları ve kentin geleceğine yönelik projeleri değerlendirdi.

Tüm ilçe belediye başkanlarıyla istişare etmeye özen gösterdiklerini vurgulayan Lider Büyükkılıç, “Melikgazi Belediye Başkanımız Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret ederek ilçemiz için yürüttüğümüz çalışmalar ve yeni projeler hakkında değerlendirmelerde bulunduk.”

Belediye başkanlarıyla omuz omuza durarak Kayseri için durmadan çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Önder Büyükkılıç, sahiplendikleri için Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu’na teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Palancioğlu, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a ilçeye yaptığı hizmet ve yatırımlardan dolayı teşekkür etti. – KAYSERİ

samandag-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu