Haber

Görevi devralan yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın şakası izleyenleri güldürdü: Aynı konuşmayı 5 yıl önce de yapmıştım.

Yeni Kabinenin Gençleri ve Spor Bakan Osman Aşkın Bak, görevi Dr. Mehmet Kasaoplu’dan devraldı. Eski ve yeni bakanlar kameralar önünde açıklamalarda bulundu.

“ÜLKEMİZ HEM TESİS HEM SPORCU OLARAK DÜNYA ÇAPINDA BAŞARILAR GÖSTERDİ

Osman Aşkın Bak yaptığı ilk açıklamada, “Sayın Bakanıma teşekkür ediyorum çok güzel bir konuşma yaptı. Aynı konuşmayı 5 yıl önce de yapmıştım. Kendisiyle çok güzel bir dostluğumuz vardı, birlikte çalıştık. Beraber de çalıştık. TBMM’deki görevimiz süresince kardeş gibi çalıştık. Arkadaşlarımız güzel işler yaptı. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemiz hem tesis olarak hem de sporcu olarak dünya çapında bir başarı göstermiştir.” ifadeleri kullandı.

“BU KUTSAL MİLLETE HİZMET ETMEK BÜYÜK BİR ONURDUR”

Mehmet Kasapoğlu ise yaptığı açıklamada, “Bugün Bismillah diyoruz, yeni bir başlangıç ​​yapıyoruz. 5 yıl önce olduğu gibi. 85 milyonun kazandığı bir seçim yaptık. spor Bu görevlerin her biri büyük bir onurdur. Bu aziz millete hizmet etmek büyük bir şereftir. Bizleri bu göreve layık gördüğü için Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu görüntüyü 5 yıl önce tekrar yaşadık. Çok şükür yine mükemmel güzellikte bir görüntü ortaya çıkıyor. Bugün bu görevi aziz ve değerli kardeşime devrederken hissettiğim memnuniyet tarif edilemez.”

akorenhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu