Haber

Esnafa tepki gösterdiği için terörist ilan edilen Tunuslu futbolcu kendini yaktı

Tunus Kayravan kentinde polis karakolu önünde kendini ateşe veren futbolcu Nizar Issaoui geçtiğimiz hafta hayatını kaybetti. Issaoui’nin ailesi, bir haftadır yoğun bakımda kalan 35 yaşındaki futbolcunun kurtarılamadı.

YANGINA YAKILDIĞINI SÖYLEDİ

Tunuslu futbolcu, 6 Nisan’da sosyal medya hesabından canlı yayınladığı videoda, bir esnafla yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle güvenlik güçlerine başvurduğunu ancak şikayeti üzerine terörle suçlandığını ve gideceğini söyledi. bu durumu sindiremediği için kendini ateşe verdi.

“BENİ TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE BAĞLANTILI OLDUĞUMU SÖYLEDİLER”

Nizar Issaoui, devletin muzlarımızı yüksek fiyattan satmasına sınır koyduğu için esnafla tartıştığını belirtti. Bağlantılı olmakla suçladılar.” dedi.

6 NİSANDAN BERİ YOĞUN BAKIMDA

İfadesinin ardından polis karakolu önünde kendini ateşe veren Isavi, 6 Nisan Perşembe gününden bu yana Kayravan Devlet Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde tutuluyor.

TUNUS’TA MANAV’LAR VE MÜŞTERİLER ARASINDA SIK MÜCADELE

Tunus Uzun yıllar 1. Lig takımları Gafsa ve Manastır’da futbol oynayan İsavi, son olarak 2. Lig Gavsa Kafile’de forma giyiyordu. Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said’in ramazan ayı başında muz satışına sınır koymasının ardından yurdun bazı bölgelerinde manavlar ve müşteriler arasında yaşanan fiyat çekişmeleri nedeniyle sürtüşmeler ve kargaşa yaşanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu