Haber

Erdem ve Tekin’den dikkat çeken paylaşım

ANKARA (İGFA) –İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşmesinin ardından ÂLÂ Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Faziletve CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in sosyal medya hesapları dikkat çekti.

Erdem, “Nerede kalmıştık?” “Her gecenin sonunda olduğu gibi güneş doğdu, sabah oldu” sözlerini onunla paylaştıktan sonra sözlerini kullandı.

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel TekinCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Millet İttifakı’nın iki belediye başkanının fotoğrafını da “Geliyor, geliyor” sözleriyle paylaştı.

Hatırlanacağı üzere İmamoğlu ve Yavaş’ın UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’e beklenmedik ziyareti sırasında Akşener, Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu’nun seçimi kazanması durumunda iki ismin artırılmış yetkilerle Genel Başkan Yardımcısı olarak atanmasını teklif etmişti. Meral Akşener’in Saadet Partisi’nde saat 15.00’te yapılacak liderler toplantısına katılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu