Haber

Dursun Özbek’in Ali Koç anısına Erden Timur’dan düzeltme: ‘O kısımları demedi başkanım’

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, dünkü Fenerbahçe maçı sonrası yaşananlarla ilgili Florya’da basın açıklaması düzenledi. Ali Koç’a yönelik sert ifadeler kullanan Özbek’in, Ali Koç ile Erden Timur arasında yaşanan bir gerilimi anlatırken kullandığı ifadeler gündem oldu.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, dün oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylarla ilgili basın toplantısı düzenledi.

Özbek toplantıda, Ali Koç ile Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur arasında yaşanan bir gerilimi kamuoyu ile paylaştı.

‘ALİ BEY ŞİDDETLE KALKTI VE ERDEN’E PARMAĞINI SALLAYARAK…’

Dursun Özbek şunları söyledi: “TFF’de bir toplantıdayız. Bir olay oldu, niteliğini tam hatırlamıyorum ama Ali Bey şiddetle kalktı ve Erden’e parmağını sallayarak ‘Seni mahvedeceğim, sen Koç ailesini tanımıyorsun, ticari hayatını bitireceğim’ dedi.”

TİMUR: O KISIMLARI DEMEDİ BAŞKANIM

Bu sırada Erden Timur araya girerek Özbek’e “O kısımları demedi başkanım, o nitelikte bir şey söyledi” dedi.

‘SEN KİMSİN, HADDİNİ BİL OTUR AŞAĞI’ DEDİM’

Dursun Özbek sözlerini şöyle sürdürdü: “Ne diyorsun sen ya dedim. TFF başkanı da sandalyesini geri çekti, bizim aramız açıldı. ‘Sen kimsin, haddini bil otur aşağı’ dedim. Tık, aşağıya. Bu sahte kabadaylık başka, bu olaylar başka bir şey. Erden’in ne benim ne de Galatasaray’ın korumasına ihtiyacı var.”

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu