Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Muharrem İnce açıklaması

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Erdoğan, Mamak-Altındağ mitinginde konuştu.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

“Mamak-Altındağ mitingine 100 bin kişi katıldı. Pazar günkü balkon konuşmamızın hazırlıklarını yapmışsınızdır umarım? Orada mısınız? Sandıklar patlamalı. Altındağlı ve Mamaklı kardeşlerimin kararlılığı önümde.. .

MUHARREM İNCE AÇIKLAMA

Adaylardan biri ne yaptı? Adaylıktan çekildi. Açıkçası üzgünüm, keşke bu yarış sonuna kadar böyle devam etseydi. Ne oldu? Başkalarıyla devam ederiz, kıymetli olan milletimin kararıdır.

KILIÇDAROĞLU’NA YANIT

Evet bu Kemal Bey’in geçmişidir, vesayetten ve terör örgütlerinden kurtardığımız Türkiye’ye ne verebilirler? Kendilerinden önce gelenlere makam sözü vererek bu ülkenin yönetimine talip olmak olur mu? Dik durmadık, yola böyle devam ettik. PKK’lıları hapisten çıkarma vaadinde bulunan birine sevimli gelebilirsin ama kim bu insanlar? Kim bu Selo? Bu Selo 51 Kürt kardeşimizi katletti! Kılıçdaroğlu onu kurtarmak için var gücüyle çalışıyor.

Milletimiz de 14 Mayıs’ta gönlünden aldığı kararı sandıkta tescilleyecek. Seçim gününe kadar çok çalışmalıyız. 14 Mayıs’ta “Durmak yok, devam” mı diyoruz? 14 Mayıs’ta gerçek adımlarla devam edelim mi diyeceğiz? Pazar gününe kadar bunun için kapı kapı mı dolaşacağız?

“KASET KUMPASLARIYLA ÇİRKİN OLUYORLAR”

Birileri özellikle seçim döneminde bizi havayı zorlamakla suçluyor ama terör örgütünün bu ülkeyi nasıl germek istediğinden hiç bahsetmiyorlar. Sözde sadece ülkemizi ve milletimizi değil, havayı gererek dünyayı da yok ediyoruz. Sevdamız gibi öfkemiz de milletimiz içindir. Bunu terörle mücadele için mi yaptık? Bu seçimlerde her türlü sertliği kabul ediyoruz ama çirkinliğe karşıyız. Burada size küçük bir siyasi tüyo vereyim, çirkinleşen taraf kaybedeceğini anlayan taraftır.

FETÖ işleminin bir kısmı teyp ile çirkinleşir, bir kısmı dil ile çirkinleşir. Milletimizle birlikte yaptığımız her emeğin, her başarının farkına vardık.

“GİDECEK YERİNİZ YOK BEY BY KEMAL”

Gençlerimiz nasıl bu kadar geniş bir hayal gücüne sahip oldu? Sadece sosyal medya internet yeterli mi? Yatırım ve geliştirme ataklarımız bunu sağlıyor.

76 üniversite vardı, bu üniversitelerin sayısını 208’e çıkardık. Ankara’da 2 dev şehir hastanemiz var. Her ikisinde de oda sayısı 4.000’den fazladır. Siz de Kemal Bey’in hastanelerinden memnun musunuz? O hastanelerde ölenler rehin tutuldu. Gidecek yerin yok Kemal Bey. Bakalım nasıl hesap vereceksiniz. Türkiye genelinde 850 bin kapasiteli yurtlar yaptık, gençlerimizi hiçbir zaman arka bahçemiz gibi görmedik. Gençlerimizin bizden aldıkları bayrağı daha da ileriye taşımalarını sağladık. Türkiye Yüzyılını birlikte inşa etmelerini öneriyoruz. Kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden herkesi kucaklarız. Tüm dileklerinizin başımızın üstünde bir yeri var. Tek bir şartımız var; Vatanına, milletine, değerlerine düşman olmasın.

Güzel tuzaklar, maniyi geçtik. Zaman zaman sorunlar yaşasak da bu sorunları hızla çözerek yükselmeye devam ediyoruz. Yıllar içinde yaptığımız yatırımların meyvelerini toplamaya başladık. Savunma sanayiindeki projelerimiz katlanarak büyüyor.

 

KAYNAK: HABER7

kangalhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu