Yaşam

Çorum’da film setinde yangın çıktı.

ÇORUM’da Ahmet Kural, Cengiz Bozkurt ve Serdar Gökhan’ın başrollerini paylaştığı ‘Efsane’ filminin çekildiği köyde çıkan yangında, samanlık, ahır ve 2 araç yandı, 2 büyükbaş hayvan telef oldu.

Yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği ‘Efsane’ filminin çekimleri için Kargı ilçesine bağlı Hacıhamza köyünde özel alanlar kuruldu. Konut ve işyerleri yapıldı, köy meydanı yeniden düzenlendi. Yapımcılığını Aytaç Ağdağ’ın üstlendiği yazar ve yönetmen Selçuk Aydemir’in filminin çekimleri sırasında dün akşam sete yakın bölgede yangın çıktı. Alevler ahır ve samanlığa da sıçradı. İhbar üzerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürüldü. Yangında, film çekimlerinin yapıldığı samanlık, ahır ve 2 hafif ticari araç yandı, 2 büyükbaş hayvan da telef oldu.

Başrollerinde Ahmet Kural, Cengiz Bozkurt, Serdar Gökhan, Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş, Sadi Celil Cengiz, Elif Ongan, Cemile Canyurt, Rojhat Özsoy, Tuana Tezsay, İhtilal Saltoğlu, Ferhan Vural ve Burcu Sent’in yer aldığı filmin çekimleri, filmin çekimlerine ardından devam etti. yangın söndürüldü. Yaptığı belirtildi.

Yangınla ilgili soruşturma sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu