Yaşam

Ash Tale’in yayın tarihi belli oldu, yeni fragmanı yayınlandı

Yapımcılığını Cemil Cengiz’in üstlendiği ve TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan, dönemin dikkat çeken projelerinden Kül Masalı’dan yeni bir fragman yayınlandı.

Hikayesini Irmak Aytamay’ın yazdığı, senaryosunu Slan Aras Fazilet ve Filiz Küçük Yücel’in yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği Kül Masalı, 15 Şubat’tan itibaren her perşembe günü TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcineoğlu’nun yanı sıra Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi başarılı isimler yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU

Türkiye’nin en güçlü ve köklü ailelerinden Giraylı ailesinin varisi Arat Giraylı (Gökhan Alkan), fakir ve mütevazı bir aileden gelen Özge (Sevda Erginci) ile tanışır, ilk görüşte aşık olurlar ve evli. Özge yaklaşık 6 yıldır bir restoranda aşçı olarak çalışıyor. Özge, Arat’ın ailesinin gelin olarak yaşadığı konağa girdiğinde bir anda onu bir aşk hikayesinden entrikalarla dolu bir dünyaya sürükler. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge’nin kız kardeşi Behiye’nin (Gizem Güneş) zenginlik hırsı ve Arat’ın şüpheli bir şekilde ölen eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) gölgesi Özge’nin şiddet içeren yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

‘Kül Masalı’ ilk bölümüyle Perşembe 20.00’de TRT 1’de olacak.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu