Haber

Aleksandar Stanojeviç: “Takımın iyiliği için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım”

– Aleksandar Stanojeviç: “Takımın yararı için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım”

KONYA – Konyaspor Teknik Müdürü Aleksandar Stanojeviç, Giresunspor karşısında daha iyi performans göstermeleri gerektiğini belirterek, takımın menfaatine olursa istifa edebileceğini söyledi.

Konyaspor Teknik Müdürü Aleksandar Stanojeviç, Spor Toto Üstün Lig’in 24. haftasında Giresunspor ile Giresunspor arasında oynanan maçın ardından düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Aleksandar Stanojeviç, kazanamadıkları için sınırları aşan bir durumda olduklarını belirtti. “Şutumuz vardı. Daha iyi bir performans ortaya koymalıydık. Topu ağlara vermeliydik. Taraftarımızdan başından beri çok iyi bir destek aldık. Öncelikle onlardan özür dilemek istiyorum. Ama sonunda istediğimizi alamadık, bunun için çok üzgünüm.”

“Takımın çıkarınaysa istifa etmeyi düşünebilirim”

Stanojeviç bir gazeteciye ‘İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?’ diye sordu. sorusuna, “Öncelikle pes edecek bir ruhum yok, elbette pes etmeyeceğim. Ama tabii ki takımın menfaati için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. bu oyuncuların düşüncesi yönetimin veya başkasının niyetidir ve grubun çıkarına olur tabi ki düşünüp yorumlayabilirim ama bugün güzel bir performans sergiledik geri dönen 3 şutumuz var Ama ne yazık ki istediğimizi alamadık.Bireysel açıdan konuşacak olursam kendi adıma gereken her şeyi verdim ama kulüpten böyle bir talep gelirse böyle bir durum söz konusu olur Danışmayı ve konuşmayı düşünmem doğal, bunu anlayabilirim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu