Haber

5 Çocuk İsteyen Arda Turan ve Aslıhan Doğan Çifti Üçüncü Çocuklarının Heyecanını Yaşıyor!

Eski futbolcu Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan’ı tanımayan yoktur. Hem magazinlerin hem de sosyal medyanın dikkat çeken çiftlerinin tam ortasındalar. Her fırsatta beş çocuk istediklerini söyleyen ünlü çiftin cephesinden yeni bir haber geldi. Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın üçüncü kez anne baba olacakları iddiası kısa sürede gündeme geldi.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan, Mart 2018’de gerçekleştirdikleri sade bir düğünle hayatlarını birleştirmeye karar verdiler.

Mutlu evlilikleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü çift, uzun süredir magazin dünyasının en çok konuşulan ikilileri arasındaki yerini koruyor diyebiliriz.

Turan ve Doğan çiftinin anne baba olma duygusunu ilk kez evlendikleri 2018 yılında yaşadıklarını eminim biliyorsunuzdur.

Oğulları Hamza Arda’yı kucaklarına alan çiftin mutluluğu her an paylaşıldı.

İlk çocukları 2-3 yaşındayken Aslıhan Turan ikinci bebeğine hamile kaldı. Ünlü çift, 2020 yılında ikinci oğulları Asil Aslan’ı dünyaya getirdi.

İki oğlu olan Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın geniş bir aile olmayı ne kadar çok istediklerini her fırsatta dile getirdiklerini biliyoruz. İkinci bebeğini dünyaya getirdikten sonra kendisinin de kız annesi olmak istediğini söyleyen Doğan, ‘İmkan olursa ikimizin de istediği bir şey… İki oğlum var üçüncü olursa çok mutlu olurum. bir kız Bir kızım olursa adının Farah Aslıhan olmasını istiyorum.’ sözleriyle açıkladı.

Arda Turan, eşi Turan’ın YouTube kanalında “Şansımız; eğlenceli bir çift olduğumuzu. Hala birbirimize aşığız. Saygılı ve hoşgörülüyüz. Kalabalık aile hayatını seviyoruz.” konuşmuştu.

Büyük bir aile kurma hayallerinden bahsederken beş çocuk istediklerinin altını çizen Doğan ve Turan cephesinde yepyeni bir gelişme yaşandı.

Sağlık sorunları nedeniyle yeniden anne olma hayalini bir süreliğine rafa kaldıran Aslıhan Doğan’ın 6 haftalık hamile olduğu iddia edildi.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre Arda Turan ve Aslıhan Doğan ikilisi yeniden anne baba olmanın heyecanını yaşıyor.

Şimdilik cinsiyeti belli olmayan bebeğin müjdeli haberi ailede büyük memnuniyet yarattı. Ünlü çiftimizin bebeklerini sağlıkla kucağına almalarını diliyoruz.

Konuyla ilgili niyetiniz nedir? yorumlarınızı bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu